Delftse Beach Competitie
Punch | Kratos | Delta

Poule-indeling

Hier vind je de poule-indeling voor ronde 5. Klik op de naam van de poule voor resultaten, standen en het invoeren van uitslagen.

Vrouwen

Poule Dames A 1. Groenewoud & Jongeling 2. Uittenbogert, van der Toorn & Harmsen 3. Van der Valk & Verkerk 4. Backus, van Tilburg & Schaapshok 5. Schols & ter Haar
Poule Dames B 1. Muishout, Bhairo & Bakker 2. Timmers & Kuipers 3. Bus, Drewes & Böcker 4. Hobijn & Ligthart 5. Roch & de Lang
Poule Dames C 1. van Bemmelen, Constandse & de Rijke-Silvius 2. Jansen, Sukchaiwan & Guedes Da Silva 3. van der Veen, van Dam & Heemskerk 4. Güneş & Şavlı 5. Stigter & van Kanten
Poule Dames D 1. Slotboom & van Dam 2. Brinkhuis, Geris & Wennersbusch 3. Blankenaar & Boot 4. van der Wilk & van der Drift 5. Hoffmann & van der Vlugt
Poule Dames E 1. Wolbers, Van den Elzen & De Jong 2. Zillen & Palm 3. Gazan & Glorie 4. Smit, van den Berg & Thalen 5. Streefkerk & de Vries
Poule Dames F 1. Eshuis & Doorman 2. beugels & vollebregt 3. Soetekouw, Van Veldhuizen & Van Rijt 4. Oude Luttikhuis, Wolters & Anagnostou 5. Elschot, Kalkman & Vermeer
Poule Dames G 1. Tan, Sander & Van der Have 2. Scholte, van Deursen & van Dijk 3. Burgers & Faber 4. de Jager, Grimbergen & Middeldorp 5. Valstar & Vreugdenhil
Poule Dames H 1. Spruijtenburg & van der Maarel 2. Wijsman, Salome & Zomer 3. Jou ferrer & Kroner 4. Moget & van Gaalen 5. Klein Holkenborg & Vendrig
Poule Dames I 1. Klijnsma, Altena & Tuininga 2. Overtoom, Schuurman & de Rover 3. Bouwman, van den Boom & Agrippino 4. Schropp & Josemans


Poule Dames J 1. Audenaert & Zwanenburg 2. Verburg, van den Boogaart & te Groen 3. Karadag & Visser 4. van Grol & Sankevich


Poule Dames K 1. Bekkers & Camps 2. Arkesteijn & Boshuizen 3. Van Den Heuvel & van Beek 4. Bresser, Kluivingh & van den Bogaard


Poule Dames L 1. Lugt, Schep & Minkman 2. Oostrum, Barendsen & Kagie 3. Swaalf, Schoenmakers & van Erp 4. Galia Zazueta Martinez & Sadeghi


Mannen

Poule Heren A 1. Hageman & Patsis 2. IJspeert & Sybren 3. Verbeij & Meulenberg 4. Vink, Spijkers & Veldman 5. Hepworth & De Ridder
Poule Heren B 1. van Diepen, Rongen & Klink 2. Booij & Klavers 3. Koster & Mollov 4. Moerman & Arink 5. van den Berg & de Werk
Poule Heren C 1. mendes de souza & seller 2. van der Mooren & van Genderen 3. Wassenaar & Beckers 4. Schoutens, de Bruin & Fritz 5. Kempenaar & Kapteijn
Poule Heren D 1. van der Valk & van Santen 2. van der Pols & Dessens 3. van Eckeveld & Vermeulen 4. Bodenlenz & Witte 5. Verhees & Kenter
Poule Heren E 1. Rijnders & Elbertse 2. Oost & Tabak 3. Velzeboer & van Leeuwen 4. van Leeuwen & Wenker 5. Roël & Werner
Poule Heren F 1. van der Marel & van Berlo 2. van der Loo & Ouwehand 3. van der Wateren & Takken 4. van Breugel & Roël 5. Meinderts & Ohm
Poule Heren G 1. van den Broek & Mühlsteff 2. O'Brien & Looman 3. van Breukelen & Souren 4. Janse & Klein Schiphorst 5. Hobijn & Molenaar
Poule Heren H 1. Tijhuis & van Gaalen 2. Schimmel, Papadopoulos & Fallais 3. Tjensvoll & Roslon 4. de Vries & Protonotarios 5. van Loon & Nijenhuis
Poule Heren I 1. Jansen & Huisman 2. Band & Broekhuizen 3. Bahlmann & Schwegman 4. Poortman & van der Heiden 5. Kouwenhoven, Verheijen & Peeters
Poule Heren J 1. Nieuwboer & de Glopper 2. de Leeuw & Bessels 3. Beek & van Lopik 4. Caron & Troost 5. Breure, Fuchs & Herbschleb
Poule Heren K 1. Bulgarini, Labans & Mattoni 2. Koestler & Hener 3. Waasdorp & Schotsman 4. Verzeide, Sivanathan & Kluivingh 5. Gronsveld, de Graaf & Penners
Poule Heren L 1. Lauwers & op den Kelder 2. van der Werk, Noordam & van Bokhorst 3. Van Mierlo & Dortmans 4. Vargas Alvarez & Lischwé 5. Cnossen, Bossenbroek & Looman