Delftse Beach Competitie
Punch | Kratos | Delta

Poule-indeling

Hier vind je de poule-indeling voor ronde 4. Klik op de naam van de poule voor resultaten, standen en het invoeren van uitslagen.

Vrouwen

Poule Dames A 1. Uittenbogert, van der Toorn & Harmsen 2. Backus, van Tilburg & Schaapshok 3. Van der Valk & Verkerk 4. Timmers & Kuipers 5. van der Veen, van Dam & Heemskerk
Poule Dames B 1. Schols & ter Haar 2. Hobijn & Ligthart 3. Muishout, Bhairo & Bakker 4. van Bemmelen, Constandse & de Rijke-Silvius 5. Blankenaar & Boot
Poule Dames C 1. Bus, Drewes & Böcker 2. Roch & de Lang 3. Jansen, Sukchaiwan & Guedes Da Silva 4. Slotboom & van Dam 5. Streefkerk & de Vries
Poule Dames D 1. Güneş & Şavlı 2. Stigter & van Kanten 3. Brinkhuis, Geris & Wennersbusch 4. Smekens & van Gils 5. Zillen & Palm
Poule Dames E 1. van der Wilk & van der Drift 2. Hoffmann & van der Vlugt 3. Wolbers, Van den Elzen & De Jong 4. Soetekouw, Van Veldhuizen & Van Rijt 5. beugels & vollebregt
Poule Dames F 1. Gazan & Glorie 2. Smit, van den Berg & Thalen 3. Eshuis & Doorman 4. Scholte, van Deursen & van Dijk 5. Burgers & Faber
Poule Dames G 1. Drost & Fokkinga 2. Elschot, Kalkman & Vermeer 3. Valstar & Vreugdenhil 4. Spruijtenburg & van der Maarel 5. Klein Holkenborg & Vendrig
Poule Dames H 1. Oude Luttikhuis, Wolters & Anagnostou 2. de Jager, Grimbergen & Middeldorp 3. Jou ferrer & Kroner 4. Overtoom, Schuurman & de Rover 5. Audenaert & Zwanenburg
Poule Dames I 1. Tan, Sander & Van der Have 2. Wijsman, Salome & Zomer 3. Bouwman, van den Boom & Agrippino 4. Karadag & Visser 5. Bekkers & Camps
Poule Dames J 1. Moget & van Gaalen 2. Klijnsma, Altena & Tuininga 3. van Grol & Sankevich 4. Visan & Dronkers 5. Lugt, Schep & Minkman
Poule Dames K 1. Schropp & Josemans 2. Verburg, van den Boogaart & te Groen 3. Arkesteijn & Boshuizen 4. Oostrum, Barendsen & Kagie


Poule Dames L 1. Bresser, Kluivingh & van den Bogaard 2. Van Den Heuvel & van Beek 3. Swaalf, Schoenmakers & van Erp 4. Galia Zazueta Martinez & Sadeghi


Mannen

Poule Heren A 1. IJspeert & Sybren 2. Hepworth & De Ridder 3. Vink, Spijkers & Veldman 4. Booij & Klavers 5. Kempenaar & Kapteijn
Poule Heren B 1. Hageman & Patsis 2. van Diepen, Rongen & Klink 3. Koster & Mollov 4. mendes de souza & seller 5. van der Valk & van Santen
Poule Heren C 1. Verbeij & Meulenberg 2. Moerman & Arink 3. van der Mooren & van Genderen 4. Bodenlenz & Witte 5. Rijnders & Elbertse
Poule Heren D 1. van den Berg & de Werk 2. Wassenaar & Beckers 3. van der Pols & Dessens 4. Oost & Tabak 5. van der Wateren & Takken
Poule Heren E 1. Schoutens, de Bruin & Fritz 2. van Eckeveld & Vermeulen 3. Roël & Werner 4. van der Marel & van Berlo 5. van Breukelen & Souren
Poule Heren F 1. Verhees & Kenter 2. van Leeuwen & Wenker 3. van Breugel & Roël 4. van den Broek & Mühlsteff 5. Schimmel, Papadopoulos & Fallais
Poule Heren G 1. Velzeboer & van Leeuwen 2. van der Loo & Ouwehand 3. O'Brien & Looman 4. Tijhuis & van Gaalen 5. Jansen & Huisman
Poule Heren H 1. Meinderts & Ohm 2. Hobijn & Molenaar 3. van Loon & Nijenhuis 4. Bahlmann & Schwegman 5. Beek & van Lopik
Poule Heren I 1. Tjensvoll & Roslon 2. de Vries & Protonotarios 3. Band & Broekhuizen 4. Breure, Fuchs & Herbschleb 5. Gronsveld, de Graaf & Penners
Poule Heren J 1. Poortman & van der Heiden 2. Kouwenhoven, Verheijen & Peeters 3. Caron & Troost 4. Waasdorp & Schotsman 5. Lauwers & op den Kelder
Poule Heren K 1. Nieuwboer & de Glopper 2. de Leeuw & Bessels 3. Koestler & Hener 4. Verzeide, Sivanathan & Kluivingh 5. van der Werk, Noordam & van Bokhorst
Poule Heren L 1. Bulgarini, Labans & Mattoni 2. Van Mierlo & Dortmans 3. Vargas Alvarez & Lischwé 4. Cnossen, Bossenbroek & Looman