Delftse Beach Competitie
Punch | Kratos | Delta

Poule-indeling

Hier vind je de poule-indeling voor ronde 3. Klik op de naam van de poule voor resultaten, standen en het invoeren van uitslagen.

Vrouwen

Poule Dames A 1. Groenewoud & Jongeling 2. Van der Valk & Verkerk 3. Backus, van Tilburg & Schaapshok 4. Timmers & Kuipers 5. van Bemmelen, Constandse & de Rijke-Silvius
Poule Dames B 1. van der Veen, van Dam & Heemskerk 2. Blankenaar & Boot 3. Muishout, Bhairo & Bakker 4. Streefkerk & de Vries 5. Roch & de Lang
Poule Dames C 1. Uittenbogert, van der Toorn & Harmsen 2. Schols & ter Haar 3. Jansen, Sukchaiwan & Guedes Da Silva 4. Güneş & Şavlı 5. Smekens & van Gils
Poule Dames D 1. Hobijn & Ligthart 2. Slotboom & van Dam 3. Brinkhuis, Geris & Wennersbusch 4. Soetekouw, Van Veldhuizen & Van Rijt 5. Wolbers, Van den Elzen & De Jong
Poule Dames E 1. Bus, Drewes & Böcker 2. Stigter & van Kanten 3. Hoffmann & van der Vlugt 4. Scholte, van Deursen & van Dijk 5. Smit, van den Berg & Thalen
Poule Dames F 1. Zillen & Palm 2. beugels & vollebregt 3. Gazan & Glorie 4. Klein Holkenborg & Vendrig 5. Elschot, Kalkman & Vermeer
Poule Dames G 1. van der Wilk & van der Drift 2. Eshuis & Doorman 3. Valstar & Vreugdenhil 4. Overtoom, Schuurman & de Rover 5. de Jager, Grimbergen & Middeldorp
Poule Dames H 1. Burgers & Faber 2. Drost & Fokkinga 3. Jou ferrer & Kroner 4. Wijsman, Salome & Zomer 5. van Grol & Sankevich
Poule Dames I 1. Spruijtenburg & van der Maarel 2. Oude Luttikhuis, Wolters & Anagnostou 3. Bouwman, van den Boom & Agrippino 4. Moget & van Gaalen 5. Klijnsma, Altena & Tuininga
Poule Dames J 1. Audenaert & Zwanenburg 2. Tan, Sander & Van der Have 3. Verburg, van den Boogaart & te Groen 4. Van Den Heuvel & van Beek


Poule Dames K 1. Karadag & Visser 2. Visan & Dronkers 3. Arkesteijn & Boshuizen 4. Swaalf, Schoenmakers & van Erp


Poule Dames L 1. Lugt, Schep & Minkman 2. Oostrum, Barendsen & Kagie 3. Bresser, Kluivingh & van den Bogaard 4. Galia Zazueta Martinez & Sadeghi


Mannen

Poule Heren A 1. Kempenaar & Kapteijn 2. IJspeert & Sybren 3. Hepworth & De Ridder 4. van der Valk & van Santen 5. Bodenlenz & Witte
Poule Heren B 1. Vink, Spijkers & Veldman 2. mendes de souza & seller 3. Hageman & Patsis 4. Verbeij & Meulenberg 5. Wassenaar & Beckers
Poule Heren C 1. Booij & Klavers 2. Koster & Mollov 3. Moerman & Arink 4. van der Wateren & Takken 5. van Eckeveld & Vermeulen
Poule Heren D 1. van Diepen, Rongen & Klink 2. van der Mooren & van Genderen 3. van der Pols & Dessens 4. van Breukelen & Souren 5. Schimmel, Papadopoulos & Fallais
Poule Heren E 1. Rijnders & Elbertse 2. van den Berg & de Werk 3. Roël & Werner 4. van den Broek & Mühlsteff 5. Tijhuis & van Gaalen
Poule Heren F 1. van der Marel & van Berlo 2. Schoutens, de Bruin & Fritz 3. van Leeuwen & Wenker 4. O'Brien & Looman 5. Meinderts & Ohm
Poule Heren G 1. van Breugel & Roël 2. Verhees & Kenter 3. van der Loo & Ouwehand 4. Hobijn & Molenaar 5. Tjensvoll & Roslon
Poule Heren H 1. Janse & Klein Schiphorst 2. Jansen & Huisman 3. van Loon & Nijenhuis 4. de Vries & Protonotarios 5. Waasdorp & Schotsman
Poule Heren I 1. Velzeboer & van Leeuwen 2. Beek & van Lopik 3. Breure, Fuchs & Herbschleb 4. Poortman & van der Heiden 5. Nieuwboer & de Glopper
Poule Heren J 1. Bahlmann & Schwegman 2. Gronsveld, de Graaf & Penners 3. Kouwenhoven, Verheijen & Peeters 4. Koestler & Hener 5. Bulgarini, Labans & Mattoni
Poule Heren K 1. Band & Broekhuizen 2. Caron & Troost 3. de Leeuw & Bessels 4. Verzeide, Sivanathan & Kluivingh 5. Van Mierlo & Dortmans
Poule Heren L 1. Lauwers & op den Kelder 2. van der Werk, Noordam & van Bokhorst 3. Cnossen, Bossenbroek & Looman 4. Vargas Alvarez & Lischwé