Delftse Beach Competitie
Punch | Kratos | Delta

Poule-indeling

Hier vind je de poule-indeling voor ronde 2. Klik op de naam van de poule voor resultaten, standen en het invoeren van uitslagen.

Vrouwen

Poule Dames A 1. Backus & Richemont 2. Verkerk & Buitelaar 3. van der Toorn & Harmsen 4. Sukchaiwan, Jansen & Guedes da Silva 5. Schot & Van der Jagt
Poule Dames B 1. Schaaphok, Van Veenen & Fij 2. Zijta & Van Dam 3. Timmers & Kuipers 4. Van Leusen, Boot & Eshuis 5. Boot, Blankenaar & Van Leeuwen
Poule Dames C 1. Aalpoel, Van Tilburg & Knot 2. Slotboom & Smith 3. Van Gils & Smekens 4. Soetekouw & Damen 5. Hobijn & Ligthart
Poule Dames D 1. Van Dam, Bueters & Van der Veen 2. Palm & Atis 3. Van Rijt & Kewaldar 4. Vermeer, Auperin & Elschot


Poule Dames E 1. Van Kanten & Stigter 2. Burgers & Faber 3. Felekou & Ruchser 4. Scholte & Karadag


Poule Dames F 1. Bozuwa & Moek 2. Schuurman & Klapwijk 3. Kalkman & van Delft 4. Fokkinga & Drost 5. Tan & Waterreus
Poule Dames G 1. Kooistra & Hoogenboom 2. Schuitemaker & Pagnotelli 3. Schuurman, Janssen & de Rover 4. Oude Luttikhuis & Treep 5. Wolbers, de Jong & van den Elzen
Poule Dames H 1. Vollebregt & Beugels 2. Veldhuizen & Le 3. Mink & Wijsman 4. Verburg & van den Boogaart 5. Wolters, Kluivingh & Josemans
Poule Dames I 1. Middeldorp, de Jager & van den Heuvel 2. Zwetsloot, van der Gulik & de Lange 3. van den Boom, Bouwman & Muishout 4. Tuininga, Klijnsma & Altena 5. Willems van Dijk, Lapré & Beutler
Poule Dames J 1. van Erp & Swaalf 2. Herremans, Spruijtenburg & van der Maarel 3. Audenaert & Zwanenburg 4. Vreugdenhil & Boonstra 5. Schoenmakers, Sadeghi & Roos
Poule Dames K 1. Broere, Worp & Bode 2. van Diemen & Broekhuizen 3. Turhan & Bergman 4. van Doornik & van Middelkoop 5. Scholten Linde & Vermeulen
Poule Dames L 1. Klapwijk, van Arnhem & van Megen 2. Girardet & van der Heide 3. Beenen, Bresser & van Tilburg 4. Arkesteijn & Poedai 5. van Dam & Mol

Mannen

Poule Heren A 1. van Diepen, Klink & Rongen 2. Rijnders & Mühlsteff 3. Barbosa, Fallais & Papadopoulos 4. van Santen & van der Valk 5. Souza & Anderson
Poule Heren B 1. Slagmolen & Meulenberg 2. de Jong & Ijspeert 3. Bodenlenz & Ohm 4. Van Steeg & Van den Berg 5. Mollov & Kosten
Poule Heren C 1. Mouwen & Kempenaar 2. Moerman & Arink 3. Drop & Wenker 4. van As & Fritz 5. Oost & Tabak
Poule Heren D 1. O'Brien & Bessels 2. Werner & de Bruijn 3. Schoutens & De Bruin 4. van Eckeveld & Vermeulen 5. Ascencio & van Berlo
Poule Heren E 1. Nijenhuis & van Loon 2. Velzeboer & Koster 3. van Leeuwen & Duurkoop 4. Takken, van der Wateren & Koreman 5. Bahlmann & Roepman
Poule Heren F 1. van der Loo & van Hengel 2. van Gaalen & Tijhuis 3. Breure & Herbschleb 4. Martijn & Van Der Kooij 5. Elbertse & Chazee
Poule Heren G 1. van Dommelen & Jacobs 2. Zijlstra & Looman 3. Souren & van Breukelen 4. Edelman & Roël 5. Labans & Bulgarini
Poule Heren H 1. Thijs & Van de Sype 2. van der Kolk, van der Kolk & van der Kolk 3. Hobijn & Molenaar 4. de Leeuw & Roël 5. Klein Schiphorst & Roslon
Poule Heren I 1. Romijn & Boumans 2. Band & Broekhuizen 3. Protonotarios & Wahl 4. Hutte & van de Bekerom 5. Regelink & van Leeuwen
Poule Heren J 1. Kouwenhoven & van Breugel 2. Poortman & van Loopik 3. Domínguez & Kooreman 4. Gronsveld & van Lee 5. Lauwers, Kluivingh & van Essen
Poule Heren K 1. Cnossen, van der Werk & Noordam 2. Godeschalk & Schotsman 3. Looman & Dortmans 4. van Bokhorst & Band 5. Waasdorp, Op den Kelder & de Jong
Poule Heren L 1. Linnekamp, Mangli & Duijn 2. de Haan, Konink & Bossenbroek 3. Mommersteeg & van Dijk 4. Leijsen, Geense & Cherici 5. van der Wijk, Huisman & van Steen