Delftse Beach Competitie
Punch | Kratos | Delta

Poule-indeling

Hier vind je de poule-indeling voor ronde 2. Klik op de naam van de poule voor resultaten, standen en het invoeren van uitslagen.

Vrouwen

Poule Dames A 1. Van der Valk & Verkerk 2. Backus, van Tilburg & Schaapshok 3. Groenewoud & Jongeling 4. Roch & de Lang 5. Uittenbogert, van der Toorn & Harmsen
Poule Dames B 1. van Bemmelen, Constandse & de Rijke-Silvius 2. van der Veen, van Dam & Heemskerk 3. Blankenaar & Boot 4. Schols & ter Haar 5. Slotboom & van Dam
Poule Dames C 1. Timmers & Kuipers 2. Muishout, Bhairo & Bakker 3. Smekens & van Gils 4. Brinkhuis, Geris & Wennersbusch 5. Bus, Drewes & Böcker
Poule Dames D 1. Streefkerk & de Vries 2. Güneş & Şavlı 3. Soetekouw, Van Veldhuizen & Van Rijt 4. Smit, van den Berg & Thalen 5. Zillen & Palm
Poule Dames E 1. Jansen, Sukchaiwan & Guedes Da Silva 2. Hobijn & Ligthart 3. Stigter & van Kanten 4. beugels & vollebregt 5. Eshuis & Doorman
Poule Dames F 1. Wolbers, Van den Elzen & De Jong 2. Scholte, van Deursen & van Dijk 3. Gazan & Glorie 4. van der Wilk & van der Drift 5. van Grol & Sankevich
Poule Dames G 1. Klein Holkenborg & Vendrig 2. Elschot, Kalkman & Vermeer 3. Overtoom, Schuurman & de Rover 4. Wijsman, Salome & Zomer 5. Moget & van Gaalen
Poule Dames H 1. de Jager, Grimbergen & Middeldorp 2. Valstar & Vreugdenhil 3. Jou ferrer & Kroner 4. Bouwman, van den Boom & Agrippino 5. Klijnsma, Altena & Tuininga
Poule Dames I 1. Burgers & Faber 2. Drost & Fokkinga 3. Bekkers & Camps 4. Audenaert & Zwanenburg 5. Visan & Dronkers
Poule Dames J 1. Oude Luttikhuis, Wolters & Anagnostou 2. Spruijtenburg & van der Maarel 3. Van Den Heuvel & van Beek 4. Arkesteijn & Boshuizen 5. Bresser, Kluivingh & van den Bogaard
Poule Dames K 1. Schropp & Josemans 2. Verburg, van den Boogaart & te Groen 3. Karadag & Visser 4. Oostrum, Barendsen & Kagie


Poule Dames L 1. Tan, Sander & Van der Have 2. Swaalf, Schoenmakers & van Erp 3. Lugt, Schep & Minkman 4. Galia Zazueta Martinez & Sadeghi


Mannen

Poule Heren A 1. Hepworth & De Ridder 2. Kempenaar & Kapteijn 3. IJspeert & Sybren 4. Verbeij & Meulenberg 5. Booij & Klavers
Poule Heren B 1. Bodenlenz & Witte 2. Hageman & Patsis 3. mendes de souza & seller 4. Koster & Mollov 5. van der Mooren & van Genderen
Poule Heren C 1. van der Valk & van Santen 2. Wassenaar & Beckers 3. Moerman & Arink 4. van Diepen, Rongen & Klink 5. van den Berg & de Werk
Poule Heren D 1. Vink, Spijkers & Veldman 2. van der Wateren & Takken 3. van der Pols & Dessens 4. Oost & Tabak 5. Tijhuis & van Gaalen
Poule Heren E 1. van Eckeveld & Vermeulen 2. van Breukelen & Souren 3. van den Broek & Mühlsteff 4. van Leeuwen & Wenker 5. Schoutens, de Bruin & Fritz
Poule Heren F 1. Schimmel, Papadopoulos & Fallais 2. Rijnders & Elbertse 3. van der Marel & van Berlo 4. Verhees & Kenter 5. van der Loo & Ouwehand
Poule Heren G 1. Roël & Werner 2. Meinderts & Ohm 3. van Breugel & Roël 4. van Loon & Nijenhuis 5. Janse & Klein Schiphorst
Poule Heren H 1. O'Brien & Looman 2. Tjensvoll & Roslon 3. Jansen & Huisman 4. Nieuwboer & de Glopper 5. Velzeboer & van Leeuwen
Poule Heren I 1. Hobijn & Molenaar 2. de Vries & Protonotarios 3. Beek & van Lopik 4. Bahlmann & Schwegman 5. Bulgarini, Labans & Mattoni
Poule Heren J 1. Waasdorp & Schotsman 2. Poortman & van der Heiden 3. Gronsveld, de Graaf & Penners 4. de Leeuw & Bessels 5. Caron & Troost
Poule Heren K 1. Breure, Fuchs & Herbschleb 2. Kouwenhoven, Verheijen & Peeters 3. Band & Broekhuizen 4. Van Mierlo & Dortmans 5. Lauwers & op den Kelder
Poule Heren L 1. Koestler & Hener 2. Verzeide, Sivanathan & Kluivingh 3. van der Werk, Noordam & van Bokhorst 4. Cnossen, Bossenbroek & Looman 5. Vargas Alvarez & Lischwé