Delftse Beach Competitie
Punch | Kratos | Delta

Poule-indeling

Hier vind je de poule-indeling voor ronde 4. Klik op de naam van de poule voor resultaten, standen en het invoeren van uitslagen.

Vrouwen

Poule Dames A 1. Schaaphok, Van Veenen & Fij 2. Aalpoel, Van Tilburg & Knot 3. Schot & Van der Jagt 4. van der Toorn & Harmsen 5. Van Dam, Bueters & Van der Veen
Poule Dames B 1. Soltani & Van der Stelt 2. Verkerk & Buitelaar 3. Van Leusen, Boot & Eshuis 4. Slotboom & Smith 5. Sukchaiwan, Jansen & Guedes da Silva
Poule Dames C 1. Boot, Blankenaar & Van Leeuwen 2. Backus & Richemont 3. Timmers & Kuipers 4. Van Kanten & Stigter 5. Van Rijt & Kewaldar
Poule Dames D 1. Zijta & Van Dam 2. Van Gils & Smekens 3. Burgers & Faber 4. Kooistra & Hoogenboom 5. Schuitemaker & Pagnotelli
Poule Dames E 1. Soetekouw & Damen 2. Schuurman & Klapwijk 3. Kalkman & van Delft 4. Schuurman, Janssen & de Rover 5. Palm & Atis
Poule Dames F 1. Hobijn & Ligthart 2. Mink & Wijsman 3. Bozuwa & Moek 4. Scholte & Karadag 5. Felekou & Ruchser
Poule Dames G 1. Wolbers, de Jong & van den Elzen 2. van Erp & Swaalf 3. van den Berg, Thalen & Smit 4. Veldhuizen & Le 5. Vermeer, Auperin & Elschot
Poule Dames H 1. Fokkinga & Drost 2. Herremans, Spruijtenburg & van der Maarel 3. Audenaert & Zwanenburg 4. Vollebregt & Beugels 5. Tan & Waterreus
Poule Dames I 1. van den Boom, Bouwman & Muishout 2. Middeldorp, de Jager & van den Heuvel 3. Oude Luttikhuis & Treep 4. Wolters, Kluivingh & Josemans 5. van Doornik & van Middelkoop
Poule Dames J 1. Zwetsloot, van der Gulik & de Lange 2. Willems van Dijk, Lapré & Beutler 3. Verburg & van den Boogaart 4. Scholten Linde & Vermeulen 5. Tuininga, Klijnsma & Altena
Poule Dames K Broere, Worp & Bode Klapwijk, van Arnhem & van Megen Vreugdenhil & Boonstra Girardet & van der Heide Schoenmakers, Sadeghi & Roos
Poule Dames L 1. Turhan & Bergman 2. Arkesteijn & Poedai 3. van Diemen & Broekhuizen 4. Beenen, Bresser & van Tilburg 5. van Dam & Mol

Mannen

Poule Heren A 1. Rijnders & Mühlsteff 2. van Santen & van der Valk 3. Van Steeg & Van den Berg 4. van Diepen, Klink & Rongen 5. Mouwen & Kempenaar
Poule Heren B 1. de Jong & Ijspeert 2. Mollov & Kosten 3. Drop & Wenker 4. Barbosa, Fallais & Papadopoulos 5. Moerman & Arink
Poule Heren C 1. Slagmolen & Meulenberg 2. van As & Fritz 3. O'Brien & Bessels 4. Werner & de Bruijn 5. van Dommelen & Jacobs
Poule Heren D 1. Bodenlenz & Ohm 2. Velzeboer & Koster 3. Nijenhuis & van Loon 4. van Gaalen & Tijhuis


Poule Heren E 1. Romijn & Boumans 2. Souza & Anderson 3. van der Loo & van Hengel 4. Oost & Tabak 5. Takken, van der Wateren & Koreman
Poule Heren F 1. Schoutens & De Bruin 2. Elbertse & Chazee 3. Zijlstra & Looman 4. van der Kolk, van der Kolk & van der Kolk 5. van Eckeveld & Vermeulen
Poule Heren G 1. Thijs & Van de Sype 2. van Leeuwen & Duurkoop 3. Bahlmann & Roepman 4. Labans & Bulgarini 5. Kouwenhoven & van Breugel
Poule Heren H 1. Martijn & Van Der Kooij 2. Ascencio & van Berlo 3. Hutte & van de Bekerom 4. de Leeuw & Roël 5. Band & Broekhuizen
Poule Heren I 1. Hobijn & Molenaar 2. Souren & van Breukelen 3. Looman & Dortmans 4. Klein Schiphorst & Roslon 5. Poortman & van Loopik
Poule Heren J 1. Edelman & Roël 2. Protonotarios & Wahl 3. Regelink & van Leeuwen 4. Domínguez & Kooreman 5. Mommersteeg & van Dijk
Poule Heren K 1. Linnekamp, Mangli & Duijn 2. Gronsveld & van Lee 3. van Bokhorst & Band 4. Waasdorp, Op den Kelder & de Jong 5. Cnossen, van der Werk & Noordam
Poule Heren L 1. de Haan, Konink & Bossenbroek 2. van der Wijk, Huisman & van Steen 3. Lauwers, Kluivingh & van Essen 4. Godeschalk & Schotsman 5. Leijsen, Geense & Cherici