Delftse Beach Competitie
Punch | Kratos | Delta

Poule-indeling

Hier vind je de poule-indeling voor ronde 6. Klik op de naam van de poule voor resultaten, standen en het invoeren van uitslagen.

Vrouwen

Poule Dames A 1. Soltani & Van der Stelt 2. Schaaphok, Van Veenen & Fij 3. Aalpoel, Van Tilburg & Knot 4. van der Toorn & Harmsen 5. Slotboom & Smith
Poule Dames B 1. Backus & Richemont 2. Schuurman & Klapwijk 3. Schot & Van der Jagt 4. Verkerk & Buitelaar 5. Timmers & Kuipers
Poule Dames C 1. Zijta & Van Dam 2. Soetekouw & Damen 3. Burgers & Faber 4. Van Rijt & Kewaldar


Poule Dames D 1. Van Leusen, Boot & Eshuis 2. Van Kanten & Stigter 3. Kalkman & van Delft 4. Van Dam, Bueters & Van der Veen 5. Schuurman, Janssen & de Rover
Poule Dames E 1. Bozuwa & Moek 2. Sukchaiwan, Jansen & Guedes da Silva 3. van den Berg, Thalen & Smit 4. Van Gils & Smekens 5. Mink & Wijsman
Poule Dames F 1. Kooistra & Hoogenboom 2. Hobijn & Ligthart 3. Schuitemaker & Pagnotelli 4. Palm & Atis 5. Audenaert & Zwanenburg
Poule Dames G 1. Franx & Maat 2. van den Boom, Bouwman & Muishout 3. Broere, Worp & Bode 4. Fokkinga & Drost


Poule Dames H 1. Veldhuizen & Le 2. Herremans, Spruijtenburg & van der Maarel 3. van Erp & Swaalf 4. Vollebregt & Beugels 5. Verburg & van den Boogaart
Poule Dames I 1. Middeldorp, de Jager & van den Heuvel 2. van Doornik & van Middelkoop 3. Turhan & Bergman 4. Scholte & Karadag 5. Zwetsloot, van der Gulik & de Lange
Poule Dames J 1. Oude Luttikhuis & Treep 2. Felekou & Ruchser 3. Tuininga, Klijnsma & Altena 4. Tan & Waterreus 5. Scholten Linde & Vermeulen
Poule Dames K 1. Willems van Dijk, Lapré & Beutler 2. Vreugdenhil & Boonstra 3. Girardet & van der Heide 4. Klapwijk, van Arnhem & van Megen 5. van Dam & Mol
Poule Dames L 1. van Diemen & Broekhuizen 2. Schoenmakers, Sadeghi & Roos 3. Arkesteijn & Poedai 4. Beenen, Bresser & van Tilburg 5. Wolters, Kluivingh & Josemans

Mannen

Poule Heren A de Jong & Ijspeert Rijnders & Mühlsteff Slagmolen & Meulenberg Mollov & Kosten Barbosa, Fallais & Papadopoulos
Poule Heren B 1. van Santen & van der Valk 2. Souza & Anderson 3. Bodenlenz & Ohm 4. O'Brien & Bessels 5. van As & Fritz
Poule Heren C 1. van Diepen, Klink & Rongen 2. Mouwen & Kempenaar 3. Van Steeg & Van den Berg 4. Werner & de Bruijn 5. van Dommelen & Jacobs
Poule Heren D 1. Oost & Tabak 2. Velzeboer & Koster 3. Drop & Wenker 4. Breure & Herbschleb 5. van Gaalen & Tijhuis
Poule Heren E Ascencio & van Berlo Romijn & Boumans Schoutens & De Bruin van der Loo & van Hengel Martijn & Van Der Kooij
Poule Heren F Nijenhuis & van Loon Moerman & Arink Thijs & Van de Sype Bahlmann & Roepman Souren & van Breukelen
Poule Heren G 1. Klein Schiphorst & Roslon 2. van der Kolk, van der Kolk & van der Kolk 3. van Eckeveld & Vermeulen 4. Elbertse & Chazee 5. van Leeuwen & Duurkoop
Poule Heren H Zijlstra & Looman Takken, van der Wateren & Koreman Edelman & Roël Linnekamp, Mangli & Duijn Band & Broekhuizen
Poule Heren I 1. Poortman & van Loopik 2. de Leeuw & Roël 3. Hobijn & Molenaar 4. Domínguez & Kooreman 5. Labans & Bulgarini
Poule Heren J 1. Hutte & van de Bekerom 2. Protonotarios & Wahl 3. Gronsveld & van Lee 4. Godeschalk & Schotsman 5. van Bokhorst & Band
Poule Heren K de Haan, Konink & Bossenbroek Regelink & van Leeuwen Waasdorp, Op den Kelder & de Jong Cnossen, van der Werk & Noordam


Poule Heren L 1. Leijsen, Geense & Cherici 2. Mommersteeg & van Dijk 3. Lauwers, Kluivingh & van Essen 4. van der Wijk, Huisman & van Steen